• Новак
  • -5 %
YRRETY Унисекс Плус Дебел Машки Fingerless Ракавици Мажите Волна Зима и Топло Изложени Прст Белезници Плетени Топло Флип Половина Прст Ракавици

YRRETY Унисекс Плус Дебел Машки Fingerless Ракавици Мажите Волна Зима и Топло Изложени Прст Белезници Плетени

DEN 253.00
DEN 266.40

Достапност
Достапно за нарачка


Купувачи се покаже
Напомена : 1 Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 1-2cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел 2 Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите. 3 Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL UPS-от за слободни превозот, 3-20 денови можат да добијат парцели ве Молиме чувајте го телефонот непречен Имате било какви прашања не двоумете се да контактирате со нас за Ние да се потрудиме да се реши ви Благодариме за вашата поддршка Среќен шопинг
Со 50% волна и 50% акрил, топло, удобно, кожата lint-бесплатно, светли бои Двојно заклучување на температура врвка за околу Двојно зглоб дизајн, флексибилни, не се нервозни, удобно носење на кожата, заклучување на топлина Дланка овча лагер Рака носат овча обидел да се зголеми отпорноста на абење, се зајакне заштитата на противникот акција Флип двоен функција Уникатен флип дизајн, ладно, канцеларија, шопинг, облечени во топли раце 100% сосема нова високо квалитетна волна ракавици Количина : 1 Pair Пол : Машки Материјал : волна Големина : а водат големина Боја : светло сива, темно сива, црна и беж Пакет се Вклучени : компанијата се наоѓа во : 1 парови на X мажите е зима топли ракавици белезници Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.
Големина На & Гаранција За Квалитет
Секој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.
Пет Ѕвездички Повратни Информации Барање
Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа
и оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .
Превозот
? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро.
? Ние Брод на Светот,
? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Плаќање
? Ние прифаќаме alipay тука.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др
Гаранција и Гаранција
?12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци.
Други Политики
?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
? П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
? П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Спецификацијата

Ракавици Големина:
една големина
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Материјал:
Кашмир,Волна
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Бренд Име:
YRRETY
Стил:
Моден
Број На Модел На:
G144
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Унисекс
Пол:
Унисекс
Пол:
Жени Мажи Плетени Ракавици & Белезници
сезоната:
Зимски Есен Мажите Плетени Ракавици
Висок Квалитет на ракавици:
Висок Квалитет Машки Згусне Топло Волна Кашмир Солидна Ракавици
windproof ракавици:
Windproof Ракавици Белезници
Стил:
Моден Зимски Мажите Кашмир Ракавици
Плетени Ракавици:
Топло Плетени Комбинација Белезници
зимски топли ракавици:
1 Пар Унисекс Зима Топли Ракавици
Боја:
Беж, светло сива, темно сива, црна
Големина:
Еластична една големина

Со стоката дадена додека купуваат