• Новак
Моден Бебе рачно изработени Симпатична плетени животинско rompers Битлси рачно изработени новороденче капчиња тимови фотографија реквизити Капчиња шапка

Моден Бебе рачно изработени Симпатична плетени животинско rompers Битлси рачно изработени новороденче капчиња

DEN 354.72

Достапност
Достапно за нарачка

Големина на : слободен големина (одговараат за 0-18 месеци) Пакување : секој во една OPP вреќа

Спецификацијата

Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
13-18 месеци,0-3 месеци,7-9 месеци 4-6 месеци,10-12 месеци
Број На Модел На:
0012
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
со предрасуди
Материјал:
Памук
Рака Тип:
прилагодлив
Шаблон Тип:
Цртан филм

Со стоката дадена додека купуваат