• Новак
  • -23 %
Кофа Шапка Бебе Девојка Прекрасна Принцеза Beanie Флорални Принцезата Палата Сонцето Капи Топката Цвет Хаубата Ретро Капа Памук Новороденче Капи

Кофа Шапка Бебе Девојка Прекрасна Принцеза Beanie Флорални Принцезата Палата Сонцето Капи Топката Цвет Хаубата

DEN 147.00
DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка


Кофа Шапка Бебе Девојка Прекрасна Принцеза Beanie Флорални Принцезата Палата Сонцето Капи Топката Цвет Хаубата Ретро Капа Памук Новороденче Капи
Карактеристики :
Оваа капа е многу издржлив и модерен.
Таа има уникатна убавина и кул дизајн.
Дише, удобен и прилагодлив.
Ова е совршен додаток за вашето бебе да одговара на многу различни стилови на облека.
Спецификации :
Пол : Девојки.
Шаблон Тип : Топки.
Материјал : Памук.
Големина : 42-44cm.
Боја : Сина/Розова.
Пакет се вклучени :
1 Компјутер Бебе Памук Шапка.

Спецификацијата

Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
13-18 месеци,7-9 месеци,0-3 месеци 4-6 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
BraveFist
Број На Модел На:
TM1012
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
Рака Тип:
прилагодлив
боја:
сино/розова

Со стоката дадена додека купуваат