• Новак
  • -20 %
Dinnerware Поставува 58pcs Кујна Јадење & бар Садови Луксузни Коска Кина Чаши Плочи Јадења комбинација

Dinnerware Поставува 58pcs Кујна Јадење & бар Садови Луксузни Коска Кина Чаши Плочи Јадења комбинација

DEN 14093.00
DEN 17616.48

Достапност
Достапно за нарачка


58pcs вклучени
10pcs керамички плочи (8inch 20.3 cm подлабоко и рамен),
10pcs керамички чаши (4.5 inch),
10pcs мали керамички садови (3.5 инчен 10.2 cm) ,
10pcs керамички супена лажица (13cm должина),
1pc керамички плочи 10inch,
1pc керамичка плоча 12inch
1pc керамички голема супа тенџере со капак,
1pc керамички голема лажица,
1pc керамички ashtry ,
1pc керамички toothpick носителот
10pcs керамички мала полица (4cm)
1pc swan 1pc кошница како на сликата покажа

Спецификацијата

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
CIQ,LFGB,SGS
Стил:
Традиционален Кинески
Производство:
Одделни Производи
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
YE313
Шаблон Тип:
Цврста
Број на Корисници:
7-9
Бренд Име:
LC Love_Call
Материјал:
Коска Кина
Техника:
On-стаклен

Со стоката дадена додека купуваат