• Новак
  • -6 %
Едноставни Садови Декорација Двоен Слој Торта Плоча Свадба Партија Овошје Фах Слатки Јадења Бамбус Снек Тесто Суво Овошје Плоча

Едноставни Садови Декорација Двоен Слој Торта Плоча Свадба Партија Овошје Фах Слатки Јадења Бамбус Снек Тесто

DEN 1398.00
DEN 1487.52

Достапност
Достапно за нарачка


Опис
Материјал : Бамбус
Околу Големина : Висина : 35cm
Функција Овошје фах : бамбус материјал
· Заштита на животната средина материјал, избор на материјали, заштита на животната средина, здравје, заштита од корозија
· Лесно за чистење, форма добро дизајнирани, уникатен целокупна дизајн, модерен и убава
· Погоден за хотел, кафуле, трпезарија, бојадисана, студија соба, свадбена церемонија
Пакетот Вклучува
1pc× Бамбус Лента

Спецификацијата

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Број На Модел На:
Садови
Бренд Име:
Saim
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Обликот:
Нередовните
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
бамбус
Техника:
On-стаклен
Плоча Тип:
плоча јадење
Име:
плоча
Стилот 1:
ЛЕНТА
Стил 2:
јадења
Функција:
овошје чинија, декорација
Употреба:
Овошна Ужинка Торта Салата Слатки Јадења
плоча:
Суво Овошје Плоча
Големина:
as chart

Со стоката дадена додека купуваат