• Новак
  • -0 %
Јапонски увоз стил Златен ангел садови мечка вилушка прибор за јадење поставен dinning ware 1pc/многу

Јапонски увоз стил Златен ангел садови мечка вилушка прибор за јадење поставен dinning ware 1pc/многу

DEN 655.00
DEN 655.20

Достапност
Достапно за нарачка


Објектот Јапонски увоз стил Златен ангел садови мечка вилушка лажица прибор за јадење поставен dinning ware 1pc/многу Големина Видите детали за производот Материјал Метал Спецификација Прибор за јадење. На малку мечка лажица и вилушка е со дијамант. Многу тешки чувство. Пакување, 1pc/многу ОЕМ Логото Не се Достапни Функции & Апликации Крем, Џем, Кифла, Cupcake, торти, колачи, продавници, кафулиња, хотел, ресторан, Роденден, свадба, банкет..

Спецификацијата

боја:
1pc ангел лажица, 1pc ангел вилушка, 1pc мечка вилушка, 1pc ангел стап, 1pc ангел Шпатула, 1pc мечка лажица
Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ОД FDA,SGS
Техника:
Пигментирани
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Број на Корисници:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
БОГАТСТВО ДРВО
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TTCJ01
Стил:
Западен
Објектот:
Златниот ангел садови вилушка нож лажица
Количина:
1pc/многу, ве молиме погледнете ги деталите
боја:
златната боја
Материјал:
Метал

Со стоката дадена додека купуваат