• Новак
  • -5 %
4 Клетки Шеќер Микс Сјај Sprinkles,Принцеза Самовила Бебе Девојка Роденден Јадење Торта Декорација,Cupcake Партија Decorations035

4 Клетки Шеќер Микс Сјај Sprinkles,Принцеза Самовила Бебе Девојка Роденден Јадење Торта Декорација,Cupcake

DEN 593.00
DEN 624.00

Достапност
Достапно за нарачка


start1095277370889510 6 Клетки се Меша Sprinkles,Златен Sliver Мед Уни
end1095277370889510
Добредојде
Имајте Пријатен Шопинг
Ги нашите Sprinkles , направи неверојатен десерти! Ве молиме прочитајте и се потврди нашата превозот време и следниве услови се во ред за вас пред наддавање, ви Благодариме за соработката во однапред. Ве молиме обрнете внимание на ГОЛЕМИНА за да се избегне непогодни. Не замисли, бидејќи понекогаш фотографија не'т да ви кажам што точно вистинска големина е.
ГОЛЕМИТЕ ИДЕИSprinkles-Тоа е забавна страна,сите ми се допаѓа!!

Повеќе Sprinkles,Повеќе Лица

Сите наши Sprinkles се изработени од Природна Боја (SGS)
Јастиви Декорација Торта,Торта Sprinkles,Cupcake Декорација,Роденден, Свадба Партија Пекарница Декорација,Природна Боја На Цвет
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!
Материјал : Храна Природна Боја & Шеќер Нето Тежина : 127g/Шише
4 Мобилен : Пинк ; Зелена ; Портокал ; Жолта Рок На Траење : 18 Месеци
Складирање : Сува, Sunless,Температура 22 C ,Релативната Влажност 55 C
ПОВЕЌЕ МИКС ШИШЕ ПАКУВАЊЕ МОЖЕ ДА СЕ ИЗБИРА


Спецификацијата

Dinnerware Тип:
Чинии
Тип:
Торта Алатки
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
FDA,SGS
Материјал:
Шеќер
Торта Алатки Тип:
Јастиви Декорација
дизајн:
Шеќер Сјај
боја:
Жолта;Розова;Портокал;Зелена
Пакет:
127g

Со стоката дадена додека купуваат