• Новак
  • -0 %
DVI -D (24+5) fmale да се женски Конвертор Адаптер за DVI кабел за продолжување

DVI -D (24+5) fmale да се женски Конвертор Адаптер за DVI кабел за продолжување

DEN 91.00
DEN 91.20

Достапност
Достапно за нарачка


DVI -D (24+5) fmale да се женски Конвертор Адаптер за DVI кабел за продолжување

Спецификацијата

Должина:
Примена:
Проектирање,Следење,Компјутер
Број На Модел На:
DVI F/F
Конектор A:
DVI
Тип:
DVI Кабли
Пакување:
Polybag
оклопна:
Не-Заштитени
Пакет:
Yes
Пол:
Женски-Женски
Конектор Б:
DVI
Пакет:
Пакет 1
Надворешниот Дијаметар:
7

Со стоката дадена додека купуваат