• Новак
  • -8 %
Филтер Паричникот Случај Торба Торбичка Покрие Заштитник 2-Џеб Леќа УВ Филтер MCUV CPL 25-77mm

Филтер Паричникот Случај Торба Торбичка Покрие Заштитник 2-Џеб Леќа УВ Филтер MCUV CPL 25-77mm

DEN 172.00
DEN 186.72

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики :
1. Изработен од еластичен водоотпорен материјал, тежина од околу 25g, со кука надвор, лесно да се носат.
2. Доаѓа со две џебови кои можат да бидат соодветно се вклопуваат во една леќа филтер на дијаметар помал од 77mm, погоден за леќа филтри на различни намени.
Пакетот Вклучува :
1 * Паричникот Случај Торба со 2 Џебови за 25mm - 77mm Филтер Леќа
(Другите ставки во листата се само за референца, не се вклучени)
Плаќање & Превозот
Ние прифаќаме Alipay, Запад union, Money Gram и ТТ
Ние ќе брод на светот.
* Ние брод во рок од 2~3 дена по уплата
* Ние само брод на дадената адреса .ве молиме бидете сигурни име и адреса е точно пред цел.
* Цел ќе биде предаден од Воздухопловната, EMS, UPS-от, DHL ,кина пост и hongpost како сте го одбрале. Ако превозот начин сте ја избрале не може да ја испорача стоката до вашата земја или регион, ние ќе го избере уште еден начин на кој може да се испорача, наместо.
* Нормално породување ден е во рок од 7-15 работни дена. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, на време за губење на царинење, ве молиме да се чека трпеливо кога не го примите објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, pls контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Се враќа
*Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати неисправни објект. Купувачи се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности.
* Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци.
* Превозот и ракувањето со обвиненија се неповратни во секој случај.
Важно Забелешки
* Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачи'responsibility.
* Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
* Пред да потпише за пратката, ве молиме да ги проверите и да бидете сигурни дека стоката е во тоа. Ако не ве молиме да одбие да го потпише за тоа. Тоа некогаш се случи дека некој го украле стока од пратката! Што се сметаат за примени правото на производот колку што потпиша за пратката.
Повратни информации &Контактирајте со НАС
* Ве молиме љубезно Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем. Ве молиме да ни даде можност да реши некој проблем, ние сфати проблеми и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Оставајќи негативни повратни информации не може да се решат проблемите, само може да се добие негативен за возврат.
* Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.
*Однапред ви благодариме за вашето трпение

Спецификацијата

Бренд Име:
хари добро

Со стоката дадена додека купуваат