• Новак
Kora Кредитна Картичка Големина Лесни Преносни SD/MSD/Micro SD/ТФ Камерата, Мемориската Картичка Случај Торба Носителот Заштитник Запишување Етикетата

Kora Кредитна Картичка Големина Лесни Преносни SD/MSD/Micro SD/ТФ Камерата, Мемориската Картичка Случај Торба

DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка


Kora KHD Мемориската Картичка на Носителите на функции неколку одделни места за чување на вашите мемориски картички, која го спречува вашиот мемориски картички од прашина и косата. Изработени од АБС, носителот е лесен и пренослив. Со компактен дизајн, носителот е кредитна картичка големина. Покрај тоа, дупка е предвидено па ќе може да се закачите на носителот на вашиот keychain. Носителот чува картичката безбедно додека ви овозможува да ги чувате и да ги отстраните со вашиот прст лесно. Постојат мемориската картичка модели на задната страна на носителот, обезбедување на мемориски картички се вметнат правилно. Уште повеќе, можат да бидат обележани и внесени во случај дека ќе се меша со вашиот мемориски картички. Производ Истакнува Неколку одделни места за чување на мемориски картички го Спречува мемориски картички од прашина и губење Кредитна картичка големина, лесен и пренослив Со мемориска картичка модели на грбот за леснотијата на користење и може да бидат означени На keychain дупка е дизајниран за лесно носење Мемориски картички може да биде вметната лесно и со право Спецификација Димензии (L×W×H) : 3.4 x 2.1 x 0.1" Пакетот Вклучува Држачот за Мемориска Картичка x 1 Други модели
Модел
Стил
Димензии (L×W×H)
Продавници
3.4 x 2.3 x 0.2"
4 SD Картички
3.4 x 2.1 x 0.2"
2 SD Картички + 4 Микро SD Картички
3.4 x 2.1 x 0.1"
10 Микро SD Картички

Спецификацијата

Боја:
MSD10, SD4, SDMSD6
Тип:
Тешко Торба
Бренд Име:
JJC
Материјал:
ABS
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Kora KHD

Со стоката дадена додека купуваат