• Новак
  • -6 %
1/43, Смола, Бетмен, Batmobile, Автомобил, 1966, рачно изработени, Ретки

1/43, Смола, Бетмен, Batmobile, Автомобил, 1966, рачно изработени, Ретки

DEN 4918.00
DEN 5232.00

Достапност
Достапно за нарачка


Модел Големина : L15 CM..H : 4 CM.D7 CM
Нови
Контакт со нас на :
Се надеваме дека ќе ви даде позитивна aliexpress искуство работејќи напорно,
Секоја повратна информација е плодовите од нашиот труд,
Ве молиме НЕ ни остави неутрални или негативни повратни информации, без да ни се јавите во прв план.
Ние ќе се потрудиме да ви помогне да го решите вашиот проблем !
Поради 12 часа временската разлика помеѓу Западот и Азија ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
Плаќање :
Прифаќаме само Pay Pal за плаќање
Плаќања треба да биде завршен во рок од 5 дена по аукцијата заврши или ќе се откаже од трансакцијата
Превозот :
објектот ќе се користат од страна на Воздух препорачана пошта брод надвор пакет(има следење на број)
Поради временските или царината на увоз на земјата etcnomal превозот време се земе
Ние ќе брод од пакетот рок од 2-3 дена по расчисти исплата.
Превозот времето е како што е подолу :
20-25 дена откако доби плаќање : САД,велика БРИТАНИЈА.
22-30 дена откако доби плаќање : Шпанија,Австралија,Канада,Италија
30-60 дена доби плаќање : Франција, Германија, Бразил, Русија, Tunkey,Мексико, Бразил, Полска, Украина, Панама,чиле
(Со исклучок на сабота и недела)
Меѓународни купувачи се одговорни за какви било царински давачки
и локалната власт даноци должи при приемот на оваа точка
Ние не се одговорни за било одложување
Враќање :
Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни,
контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по пакет примени .
Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци.
Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од наплата

Спецификацијата

Карактеристики:
Diecast,Модел
Скала:
1
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
камион
Возраст Опсег:
Grownups

Со стоката дадена додека купуваат