• Новак
  • -8 %
1:24 легура се повлече назад модел на автомобил,висока симулација Хонда CRV,4 отвори вратата,музички&трепка играчка возила,бесплатен превозот

1:24 легура се повлече назад модел на автомобил,висока симулација Хонда CRV,4 отвори вратата,музички&трепка

DEN 1104.00
DEN 1199.52

Достапност
Достапно за нарачка

[Име ] : 1 : 24 легура автомобил модел [Size] : 19cm*8см*7cm [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Blue&Жолта&Вино црвено Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Спецификацијата

боја:
Сина, Жолта, Бургундија
Карактеристики:
Diecast,Модел
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Број На Модел На:
hangjue
Бар-кодот:
No
Бренд Име:
hangjue
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
Предупредување:
не се јадат
Карактеристики:
Diecast
3 години> Возраст Опсег:
3 години>> 3 години

Со стоката дадена додека купуваат