• Новак
  • -15 %
Деца Чевли Bowtie Бонбони Бои Девојки Сандали Tassel Деца Рамни Чевли Пролет Се Лизга-За Девојки Принцеза Чевли Бебе Еден Сандали

Деца Чевли Bowtie Бонбони Бои Девојки Сандали Tassel Деца Рамни Чевли Пролет Се Лизга-За Девојки Принцеза Чевли

DEN 641.00
DEN 754.08

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте На Нашата Продавница Деца Чевли Bowtie Бонбони Бои Девојки Сандали Tassel Деца Рамни Чевли Пролет се Лизга-За Девојки Принцеза Чевли Бебе Еден Сандали Промоција answer : ___________________________ Note : 1-2cm прирачник за мерење на толеранција е неизбежна сликите се на физички производ. Сепак, вистинската боја можеби различни од кои на мониторот.
Деца Чевли Големина На Табелата
НИ Големина
9.5
10
11
11.5
12
13
1
1.5
2.5
3.5
4
ДОН Големина
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
Insole Должина
15.5 cm
16.2 cm
17cm
И 17,5 см
18cm
18.7 cm
19.5 cm
20.2 cm
20.9 cm
21.5 cm
22.2 cm
Внимание :
Кога ќе ги нарачате на деца чевли, треба да се избере според insole должина.
На НАС големина е само погодно за вас да се направи нарачка.
Удобно insole должина е на нога должина + 1cm.
На пример : Сте дете нога должина е 14.5 cm, а потоа ќе треба да се цел на insole должина 15.5 cm.

Спецификацијата

Чевли Големина:
1, 1.5, 2.5, 3.5, 4, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Возраст Опсег:
6T,9T,4T,12T,10T,11T,7T,8T,5T
Затворање Тип:
Лизга-На
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Бренд Име:
HELELYN
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Пета Форма:
Hoof Потпетици
Декорација:
Bowtie
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пета Тип:
Плоштад пета
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет лето Есен

Со стоката дадена додека купуваат