• Новак
  • -35 %
SKHEK Деца Чевли Момчиња Спортски Патики 2018 Пролет Нови Дише Секојдневен Момчиња Чевли на Популарната Мрежа Работи Девојки Чевли 3

SKHEK Деца Чевли Момчиња Спортски Патики 2018 Пролет Нови Дише Секојдневен Момчиња Чевли на Популарната Мрежа

DEN 382.00
DEN 587.52

Достапност
Достапно за нарачка


Деца Чевли Големина на Табела НАС Големина ЕВРА Големина Внатрешна Должина(cm) US5.5 21 13.0 US6.5 22 13.5 US7 23 14 .0 US7.5 24 14.5 US8 25 15.0 US9 26 16.0 US10 27 16.5 US11 28 17.0 US11.5 29 17.5 US12.5 30 18.0 Забелешка : ве молиме овозможи 0.3 цм грешка поради прирачник за мерење

Спецификацијата

Чевли Големина:
5.5, 6.5, 7, 7.5, 8, 9, 10, 11, 11.5, 12.5
Бренд Име:
КЛОВН ПАТКИ
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
Гума
Функција:
Дише
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
PU
Сезоната:
Лето Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Возраст Опсег:
26M,18M,23M,13M,20M,33M,27M,4T,17M,28M,14M,12M,16M,34M,15M,5T,21M,19M,25M,24M,29M,31M,32M,3T,22M,30M,35M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли

Со стоката дадена додека купуваат