• Новак
  • -10 %
Princepard моден дизајн девојки ортопедски спорт бебе чевли розова крава вистинска кожа неформални обувки трчање бебе патики

Princepard моден дизајн девојки ортопедски спорт бебе чевли розова крава вистинска кожа неформални обувки трчање

DEN 2160.00
DEN 2399.52

Достапност
Достапно за нарачка


Што се на функција на ортопедски чевли?
Долгорочните носењето ортопедски чевли може ефикасно да се поправи и да се спречи различни нога скелетни проблеми, како varus нога, valgus нога, рамна нога, во toeing држење, out-пети држење, O-обликувани нозе, X-обликувани нозе. Ова го спречува формирањето на кратката flatfoot
и латерална (valgus или varus) отстапување на forefoot.Предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 3 работни ден на по вашата исплата е завршен.
Princepard успехот произлегува од тоа е со висок квалитет,насочуваат,и прифатлива производ линија која ги исполнува
потрошувачите различни начин на живот потреби. Висок Квалитет на Шиење Линија И Професионален Дизајн на Последниот
6.Princepard создаден во 1993 година ,неговата наградуваниот глобален лидер во начин на живот обувки индустрија
кој ги дизајнира, развива,
и пазари начин на живот обувки што апелира до тренд-такт деца. На пример, изберете блага-одделение ортопедски чевли за превентивна употреба или мало нога деформација.
На ортопедски чевли не само што може да се поправи на погрешна нога форма, но исто така може да спречи подножјето деформација, па како да им се помогне на децата да се развие добра и здрава нога форма. Придобивките многу да корекција и подобрување на
природата и одгледувањето на коските проблеми. Мека јака за време на движење,
создавање удобна состојба на нога и заштита од триење.
На површина и брановидни поделбата на контрола област избрише ви овозможи да се идентификуваат
нерамна оптоварување дистрибуција на нога.
Како да се избере вистинскиот ортопедски чевли?
Да се избере вистинскиот чевли, треба да биде основата врз децата е во поинаква ситуација.Сите царински давачки, давачки и даноци за увоз на вашата земја не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Мајките често мислат дека нивните деца не треба да имаат на ортопедски чевли се додека тие го пронашле проблем. & Јавен празник исклучени. Нормално тоа ќе се 7-55 бизнис
дена да пристигне до дестинацијата. & Сонцето.Удобен vel cro : Лесен начин на vel cro chosure за деца чевли
Ефект :
ЗА Princepard :
1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и E-пакет .
Дали на ортопедски чевли одговара за здрави нозе?
Да, тие го прават.
Чевли се препорачува за широк користат за терапевтски и профилактичка цел. & Сонцето.
Производи вклучуваат деца патики,деца сандали,деца памук-поместена чевли,деца крпа чевли.
Или ве молиме да се чувствуваат слободни да го контактирате со сервисот. Овие трошоци
се купувачот одговорност.дете ортопедски чевли

ИСПОРАКА :
1.
Princepard моден дизајн девојки ортопедски спорт бебе чевли розова крава вистинска кожа неформални обувки трчање бебе патики ортопедски обувки за деца ортопедски sneakes
Што се ортопедски чевли?
на ортопедски чевли, дизајнирани од човечки biomechanical сила принцип, може да научно точни нерегуларни сила на децата нога, и го ограничуваат атипична активност на нога заеднички, да им помогне на здрав раст на нога коски. Princepard Чевли се популарни
во Easten Европа и Русија.) Можете да ги пратите пратката од страна на овој линк :
2.Единствена е еластична, еластични, шок-апсорпција и се лизга-отпорни со тек .
Детални големина информации може да се консултира со клиентите
ОРТОПЕДСКИ ЧЕВЛИ МОЖЕ ДА БИДЕ ФИЗИЧКО ОБРАЗОВАНИЕ
ПРЕДИЗВИКААТ ПРОБЛЕМИ
Princepard чевли помина сите клиничкото тестирање и нејзината ефикасност е докажана.Ако преферирате други изразат испорака како EMS,UPS-от, DHL ,FEDEX, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви ги даде конкурентска превозот цена. Отстранлив vaulted insole со слот за пета ја поддржува надворешната и
внатрешниот сводови на стапалото.

Спецификацијата

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Возраст Опсег:
32M,30M,31M,33M,22M,9T,21M,17M,14T,25M,4T,19M,27M,34M,24M,>14T,20M,16M,5T,26M,6T,35M,23M,3T,15M,18M,13T,29M,10T,12T,28M,8T,11T,7T
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Бренд Име:
ПРИНЦОТ PARD
Шаблон Тип:
Крпеница
Функција:
Анти-Лизгава
Outsole Материјал:
TPR
Insole Материјал:
PU
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Име:
ортопедски чевли за деца
боја:
Пинк
Поставата:
екран платно
Insole:
Сомот
Oulsole:
TPR
Големина:
21-36
Време:
пролет, есен

Со стоката дадена додека купуваат