• Новак
Божиќ Облечи 2017 корејски Зимски Бебе Девојка Облека Деца Облека Принцеза Фустани За Девојки се Згусне Плус Кашмир vestidos

Божиќ Облечи 2017 корејски Зимски Бебе Девојка Облека Деца Облека Принцеза Фустани За Девојки се Згусне Плус

DEN 1011.84

Достапност
Достапно за нарачка


Големина Здолниште Должина на Ракав Должина Биста Тежина 80 40 CM 29 СМ 24*2 СМ kg 90 43 СМ 31 CM 26*2 СМ kg 100 46 CM 31 CM 27*2 СМ kg 110 49 СМ 35 СМ 29*2 СМ kg 120 51 CM 37 СМ 31*2 СМ kg
Совети : Плочка прирачник за мерење на големината, грешка 2-3 CM за опсегот на грешки, ве молиме да се разбере!

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Нивоа
Број На Модел На:
Spet-09011
Бренд Име:
ATHRUN
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Материјал:
Кашмир,Памук
Јака:
О Деколте
Ракавите:
Долг Ракав
Применливи Сезона:
На пролет и Есен
Применливи пол:
Женски
Ткаенини:
Памук
Стил:
сите натпревар
Шема:
боја
Материјал Состав:
Памук 90% другите 10%

Со стоката дадена додека купуваат