• Новак
  • -40 %
Децата Снег Бел Фустан, Костим Cosplay Tulle Девојки Принцеза се Облекуваат Фенси Деца ноќта на Вештерките Партија Туту Фустани за Девојки Облека

Децата Снег Бел Фустан, Костим Cosplay Tulle Девојки Принцеза се Облекуваат Фенси Деца ноќта на Вештерките

DEN 956.00
DEN 1593.60

Достапност
Достапно за нарачка


Децата Снег Бел Фустан, Костим Cosplay Tulle Девојки Принцеза се Облекуваат Фенси Деца ноќта на Вештерките Партија Туту Фустани за Девојки Облека
Овој фустан имаат само поставата за горниот дел, без облога на долниот дел, ако ви треба целосна обвивка, pls кликни тука за да линк :
Материјали : Најлон, Mesh,Tulle
Име : Девојка Партија Облечи, Снежана Принцеза Се Облекуваат
Карактеристики : Tulle Ленти Фустан, Еластичен Градите,Без Надеж
Големина : Одговара За 70-165 CM Висина, Возраст 1 години - 14years стари
Повод : Цвет Девојка Свадба, Деверуша,Лица, Настани, Фестивали, Birthday (Роденден), Церемонија,Ноќта На Вештерките, Божиќ,Перформанси,Фотографија,Танц
Големина 12 M : Heigth 70-80см
1. Може да се прилагоди на различни големина 2. Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно да се избере вистинската големина; 3. Прирачник за мерење,грешки за 1-3cm, 1inch=2.54 см . 4. Горниот дел е еластична ткаенина и флексибилност е поголем, со големина на градите на нашиот табела големина означени е протегала големина, не рамни мерење
Ако било друга боја е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебна цел. овде за да ги пребарувате сите бои

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 12M
Број На Модел На:
девојка се облекуваат
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Цвеќиња
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Voile,Најлон,Spandex,Памук,Mesh,Сатен
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
принцезата туту
Јака:
Shoulderless
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Европски и Американски Стил
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Ткаенина Тип:
tulle
квалитет:
Висок квалитет
Возрасна Група:
1-14years Девојка Деца
Име:
Снег Бел Фустан
боја:
Blue+Жолта
дизајн:
снежана костим
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен,Зима,Сите сезони
Cosplay:
снежана cosplay
Повод:
Партија,Фестивал,Роденден,Перформанси,Ноќта На Вештерките,Божиќ,Карневал
Може да се прилагоди:
Yes(да Може да се направи во различни Бои/Големина)

Со стоката дадена додека купуваат