• Новак
  • -9 %
Без Ракави Цвет Бебе Девојки Sundress Деца Backless Партија Принцезата Туту Фустан

Без Ракави Цвет Бебе Девојки Sundress Деца Backless Партија Принцезата Туту Фустан

DEN 179.00
DEN 196.32

Достапност
Достапно за нарачка


Опис
Цвеќиња Бебе Девојки Деца Backless Принцеза Партија Фустан !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Фустан
Големина на Табела : Големина Биста*2 Должина Возраст 80 22 см 40 см 6-12 Месеци
90 23 см 43 см 1-2 Години 100 24 см 46 cm 2-3 Години 110 25 см 49 cm 3-4 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 12M
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
децата се облекуваат
Материјал:
Памук
Стил:
Симпатична
Декорација:
Шема
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Со стоката дадена додека купуваат