• Новак
  • -49 %
Жешки Девојки Облека Поставува Мода Деца Jumpsuits Симпатична Децата Облека Сет

Жешки Девојки Облека Поставува Мода Деца Jumpsuits Симпатична Децата Облека Сет

DEN 612.00
DEN 1200.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Дете НИ Големина:
24M, 6T, 8T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Gaueey
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
RY0025
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Место на Потекло:
Кина
Испорака на време:
во рок од 5 дена
Погоден Сезона:
пролетта и есента
боја:
За вашиот избор

Со стоката дадена додека купуваат