• Новак
Бебе Бебе Девојки Принцеза Се Облекуваат Децата Свадба Партија Фустани Деца Облека Vestido Феста Infantil Menina Voile Крпа Лолита

Бебе Бебе Девојки Принцеза Се Облекуваат Децата Свадба Партија Фустани Деца Облека Vestido Феста Infantil Menina

DEN 399.84

Достапност
Достапно за нарачка


Бебе Бебе Девојки Принцеза се Облекуваат Децата Свадба Партија Фустани Деца Облека Vestido де Феста Infantil Menina Voile Крпа Лолита
Материјал : Памук+Полиестер+Чипка
Големина на информациите подолу :
Ве Молиме Имајте Во Предвид Овде :
1 . За Превозот :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи кодот информации во официјална веб-страница, но ние ќе се направи целосна наплата, ако не можете да добиете пакет во рамките на времето за испорака.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail имаат следење на информации.
2 . Во врска со вашата адреса :
Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме бидете сигурни дека тоа одговара на вашиот Превозот адреса.
3.За Повратни Информации :
Можете да не контактирате во било кое време пред да замине никакви негативни повратни информации. Ние секогаш сме биле тука работиме со вас да ги реши проблемите и да ви одговори побрзо

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
24M, 12M, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
E&BAINEL
Материјал:
Памук,чипка
Декорација:
Sequined
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Лолита Стил
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
vestidos став batizado бебе:
крштевка gown
Бебе фустани:
1 година стара бебе се облекуваат
roupa menina:
бебе девојка се облекуваат
is_customized:
Yes
Девојка Летен Фустан:
чипка фустан
принцеза се облекуваат девојка :
туту фустан
девојка фустани:
Девојки Фустан 2017
деца фустани :
девојки фустани
децата се облекуваат:
без ракави девојка се облекуваат

Со стоката дадена додека купуваат