• Новак
  • -14 %
2018 Деца Дупка Фармерки Шорцеви За Девојките Облека Висока Половината Тексас Панталони Флорални Везови Панталони 6 8 10 12 Години Лето Жешка Панталони

2018 Деца Дупка Фармерки Шорцеви За Девојките Облека Висока Половината Тексас Панталони Флорални Везови Панталони

DEN 533.00
DEN 620.16

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Шорцеви
Стил:
Preppy Стил
Бренд Име:
Aelorxin
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Половината Тип:
Висок
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Одговара Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
Лето Жешка Панталони
шорцеви за девојките:
Цветни Шорцеви За Девојките Деца Облека
Пол:
Лето Тексас Панталони За Девојки Кратки Панталони
Должина:
Short Trousers Girls Jeans Wear Children
Стил:
Моден Еластичен Појас Тексас Панталони Со Висок Појас
боја:
Тексас Сина Деца Тексас Носат Децата Фармерки
Материјал:
памук Тексас Панталони Цветни Панталони Печати Trouses
Облека Декорација:
Еластичен Појас Девојки Кратки Панталони Чисто За Разонода
Продавница тип:
Сè За Деца Облека И Accessorie
Погодна прилика:
Вечер Партија Роденден Шорцеви За Девојките Деца

Со стоката дадена додека купуваат