• Новак
  • -10 %
Фармерки за Девојки Деца Скршени Дупка Панталони Пролет Лето Нови Деца Tracksuits Лабава Облека Симпатична Тексас Чисто Спортски Панталони

Фармерки за Девојки Деца Скршени Дупка Панталони Пролет Лето Нови Деца Tracksuits Лабава Облека Симпатична

DEN 777.00
DEN 863.52

Достапност
Достапно за нарачка


[Description] : Фармерки за Девојки Деца Скршени Дупка Панталони Пролет Лето Нови Деца Tracksuits Лабава Облека Симпатична Тексас Чисто Спортски Панталони
[Боја] : СИНА.
[Size] : 3 T,4 T,5 T,6 T,7 T,8 T.
[Материјал] : ПАМУК
[ Пакување] : 1 buc Спакувани Во 1 Торба
Големина Должина Половината Возраст 90 50 / 3-4 T 100 55 / 4-5 T 110 60 / 5-6 T 120 65 / 6-7 T 130 70 / 7-8 T
1 Виза
2. Master Card
3. Moneybookers
4. Банкарски трансфер
5. western union .
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само бродот да confirme d цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 10 дена откако вашата уплата е завршен.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинска такса s, брокерски такси, давачки и даноци за importat ioninto вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
( 1) Како што се водење бизнис, било која од вашите отвори Случај/Спорот/Тврдење, Неутрални/Негативни Повратни информации, Ниска Ѕвезда Детали Продавачот Рејтингот ќе се пресметува како BBE(Лош Купување Искуство) и destory нашата сметка. Ако немаат голем проблем со трансакцијата, ние ќе бидеме НАВИСТИНА го ценат, ако може да се секогаш ни остави Позитивен Фидбек и 5 ѕвезди Детали Продавачот Оцени, ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
(2) Ако имате било какви прашања или проблем, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ПРВО ОД ПОРАКАТА пред да замине на повратни информации, и ние се гарантира дека вашиот проблем ќе биде решен на ваше задоволство! За повеќето случаи, проблеми се предизвикани од недоразбирањата кои може да се расчисти преку комуникација со искрено срце.
(3) ве Молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања/проблем, во секое време, ние ќе ви одговори секоја ваша порака во рок од 24 часа (ОСВЕН за викенди и празници).
(4) Во случај да не примите нашиот одговор во рок од 24 часа (ОСВЕН за викенди и празници), сосема е веројатно дека ние не прима вашата порака или e-mail. Ова се случува повремено. Ве молиме контактирајте со нас преку порака повторно, ви благодарам!

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Фармерки
Бренд Име:
preax
Шаблон Тип:
Цврста
Измијте:
Бела,Светло
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
ELL18011701
Пол:
Девојки
Одговара Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
клучни зборови 1:
Фармерки за девојки
клучен збор 2:
децата тексас облека
клучен збор 3:
бебе секојдневен панталони
клучни зборови 4:
цртан филм тексас облека
клучни зборови 5:
бебе карактер зајакот панталони
клучни зборови 6:
деца девојки везови облека
клучен збор 7:
девојки панталони
клучни зборови 8:
девојки пролет, есен облека панталони
клучни зборови 9:
моден 2017
клучни зборови 10:
бебе панталони

Со стоката дадена додека купуваат