• Новак
  • -30 %
Cielarko Меки Девојки Здолниште Бебе Девојка Туту Здолништа Деца Фенси Dancewear Солидна Цвет Девојка Pettiskirt Деца Tulle Petticoat

Cielarko Меки Девојки Здолниште Бебе Девојка Туту Здолништа Деца Фенси Dancewear Солидна Цвет Девојка Pettiskirt

DEN 480.00
DEN 684.96

Достапност
Достапно за нарачка


Големина На Табелата
НИ Големина
Ознака
Должина На Здолниште
(cm)
Половината Ширина
(релаксираат)
(cm)
Половината Ширина
(поместуваат)
(cm)
Погоден Висина
(cm)
18 МИЛИОНИ
XS
22
38
60-65
70-80
2 T
XS
22
38
60-65
70-80
3 T
S
25
40
65-70
80-105
4 T
S
25
40
65-70
80-105
5 T
М
28
44
70-80
105-120
6 T
М
28
44
70-80
105-120
7 T
L
31
48
80-90
120-135
8 T
L
31
48
80-90
120-135
Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
0170
Стил:
Формално
Декорација:
Лак
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
Cielarko
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Со стоката дадена додека купуваат