• Новак
  • -39 %
Девојка Долго Чипка Пром Фустан Со Сладок Цвет За Возраст 3-12 Бебе Деца Принцеза Фустани Зелена Крем Долги Ракави Свадба Партија Облечи

Девојка Долго Чипка Пром Фустан Со Сладок Цвет За Возраст 3-12 Бебе Деца Принцеза Фустани Зелена Крем Долги

DEN 744.00
DEN 1220.16

Достапност
Достапно за нарачка


големина
Должина
1/2 градите
Ознака
4 T
62
28
110
6
67
29
120
8
73
31
130
10
79
33
140
12
83
35
150
cm
cm

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
4T, 6, 8, 10, 12
Бренд Име:
Малку maven
Материјал:
Памук,Полиестер,Voile
Фустани Должина:
Средината На Теле
Стил:
Бохемски
Декорација:
Чипка
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
Екипажот Вратот
Број На Модел На:
детска облечи за девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Сезоната:
Пролет, есен зима
костимот:
детска носија
облека:
децата моден облека
Се облекуваат:
бебе девојка принцеза се облекуваат
Стил:
децата се облекуваат за партијата и на свадба

Со стоката дадена додека купуваат