• Новак
Службен Малина Пи Нула/Нула W Случај, за Двете Пи Нула и Пи Нула W Доаѓа со краток камера кабел & четири гумени нозе

Службен Малина Пи Нула/Нула W Случај, за Двете Пи Нула и Пи Нула W Доаѓа со краток камера кабел & четири гумени

DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка

Службен Малина Пи Нула/Нула W Случај
ОПИС
Службен Малина Пи Нула Случај, за двете Пи Нула и Пи Нула W Преглед
Малина Пи Нула Случај спецификација : За употреба со : стандарден база на кој кроена за да се овозможи пристап до GPIO Три различни капаци : обичен капак, а GPIO капак, и камерата во капакот Доаѓа со краток камера кабел, и четири гумени нозе
ПАКЕТ СОДРЖИНА Малина Пи Нула Случај × 1
1

Спецификацијата

Број На Модел На:
Малина Пи нула случај
Демо Одбор Тип:
рака
Бренд Име:
малина пи
Дизајниран за:
Малина Пи Нула/Нула W
Unibody:
Лесно да се инсталира
Име На Модел:
Малина Пи нула случај

Со стоката дадена додека купуваат