• Новак
  • -45 %
PENGNATATE Види Девојка Мода Прекрасна Розова Деца Цртан филм Часовници 3D Силикони Хривнија рачен часовник Деца Подарок Топла Продажба Рачниот Часовник

PENGNATATE Види Девојка Мода Прекрасна Розова Деца Цртан филм Часовници 3D Силикони Хривнија рачен часовник

DEN 248.00
DEN 450.72

Достапност
Достапно за нарачка


PENGNATATE Види Девојка Мода Прекрасна Розова Деца Цртан филм Часовници 3 D Силикони Хривнија рачен часовник Деца Подарок Топла Продажба Рачниот Часовник
Опис :
100% оригинални бренд се види со висок квалитет
Кварц се Види со Силиконски Бенд
Децата се види за детето
Дете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите прилики
Најдобар подарок за дете
Специфичности :
Clock Face : Plexiglass
Случај : Цврсти нерѓосувачки челик случај
Види Бразлетна : Силикони Бенд
Бирање со дијаметар од прибл:25mm
Вкупна должина : 19mm прибл.
Макс Пулсот Големина : 165mm прибл.
Мин Пулсот големина : Прибл. 135mm.
Појас ширина : 14mm прибл.
Тежина : 45g прибл.
Водоотпорен : 30 m водоотпорен
Зошто нашата цена поскапи од другите слични производи
1 Добар квалитет,заштита на животната средина силикони watchbands,здрав и за Деца.
2 Никогаш не се скрши за носење часовници често.
3 Добар квалитет челик watchcase,изгледа повеќе светло,не rusty и згаснат.
4 Добар квалитет plexiglass површина, трајни и погоден за носене.
5 Јапонија движење и батерија за одржување точни време.
6 30 M живот водоотпорен (Без туш,пливање,нуркање)
7 Најдобри Подароци за децата и пријателите.
ПОШТЕНСКИ ДЕТАЛИ
предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето земји во рок од 10 до 39 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .1%
50.1%
29.6%
10.5%
4.7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9.9%
63.2%
19.1%
3.4%
4.4%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.4%
50.0%
14.3%
7.2%
7.1%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.5%
28.6%
43.8%
10.1%
7.0%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.1%
22.2%
30.3%
20.9%
15.5%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0.0%
47.1%
31.4%
17.6%
3.9%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.5%
25.0%
47.9%
12.9%
10.7%
Наплата
ПЛАЌАЊЕ
сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна уплатата ПОСВЕТЕНОСТ.
ГАРАНЦИЈА &RETURN
30 дневна гаранција од датумот на испорака. ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, пред да се вратат на неисправни објект
купувачи се одговорни за враќање превозот на трошоците под никакви околности. се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци
OUSTOMER УСЛУГИ
кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави OUSTOMER УСЛУГИ
на ист начин, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас.
ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ПОЗИТИВНА ЕВАЛУАЦИЈА со 5-ѕвездички. ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ќе ви помогне да ги реши сите проблеми за вас
повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации за нас

Спецификацијата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
19CM
Случај Дебелина:
8мм
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
19mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Dial Дијаметар:
25mm
Број На Модел На:
WH0835
Пол:
Деца
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бренд Име:
PENGNATATE
Состојба:
100% Сосема Нов Види
Децата часовник Види:
евтини часовници
Деца часовник 3D Види:
3D Часовници За момче
Девојка 3D Види:
Децата водоотпорен Зглоб
Часовници:
Девојки Деца Часовници
Деца Часовници момчиња:
децата се види
види деца:
види девојка
Децата се Види на часовникот момче:
Часовници За Момче
момче 3D рачни часовници:
децата зглоб види
Пакет:
Едноставна PVC Кеса или Кутија

Со стоката дадена додека купуваат