• Новак
  • -45 %
PENGNATATE Бренд Девојки Часовници Мода Симпатична Цртан филм 3D Силикони Рака Деца Види Студент Девојка Кварц Часовник Деца рачни часовници

PENGNATATE Бренд Девојки Часовници Мода Симпатична Цртан филм 3D Силикони Рака Деца Види Студент Девојка Кварц

DEN 248.00
DEN 450.72

Достапност
Достапно за нарачка


PENGNATATE Бренд Девојки Часовници Мода Симпатична Цртан филм 3 D Силикони Рака Деца Види Студент Девојка Кварц Часовник Деца рачни часовници
Опис :
100% оригинални бренд се види со висок квалитет
Кварц се Види со Силиконски Бенд
Децата се види за детето
Дете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите прилики
Најдобар подарок за дете
Специфичности :
Clock Face : Plexiglass
Случај : Цврсти нерѓосувачки челик случај
Види Бразлетна : Силикони Бенд
Бирање со дијаметар од прибл:25mm
Вкупна должина : 19mm прибл.
Макс Пулсот Големина : 165mm прибл.
Мин Пулсот големина : Прибл. 135mm.
Појас ширина : 14mm прибл.
Тежина : 45g прибл.
Водоотпорен : 30 m водоотпорен
Зошто нашата цена поскапи од другите слични производи
1 Добар квалитет,заштита на животната средина силикони watchbands,здрав и за Деца.
2 Никогаш не се скрши за носење часовници често.
3 Добар квалитет челик watchcase,изгледа повеќе светло,не rusty и згаснат.
4 Добар квалитет plexiglass површина, трајни и погоден за носене.
5 Јапонија движење и батерија за одржување точни време.
6 30 M живот водоотпорен (Без туш,пливање,нуркање)
7 Најдобри Подароци за децата и пријателите.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Број На Модел На:
WH0826
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
19CM
Случај Дебелина:
8мм
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Dial Дијаметар:
25mm
Пол:
Деца
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Ширина:
14mm
Бренд Име:
PENGNATATE
Состојба:
100% Сосема Нов Види
Пакет:
Едноставна PVC Кеса
Часовници Кварц:
моден види
Децата 30m waterpr:
моден 3d види
рачниот зглоб се види за момче:
види девојка
момче 3D Часовници:
Часовници За Момче
Децата Кварц 3D Види:
Децата Часовник Часовници
Деца 3D Часовници момчиња:
3D деца зглоб
Децата Часовник:
Децата Кварц 3D Види
момче 3D Часовници:
Часовници За Момче

Со стоката дадена додека купуваат