• Новак
(KM91829)Врвен Квалитет рачно изработени Женски Смола Целосна Главата Cosplay Јапонски Улога Игра Sento Isuzu Аниме Kigurumi Маска Crossdresser Дол

(KM91829)Врвен Квалитет рачно изработени Женски Смола Целосна Главата Cosplay Јапонски Улога Игра Sento Isuzu

DEN 31200.00

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
Име на производ : Супер Квалитет рачно изработени Женски Смола Половина Глава Маска Cosplay Јапонски Аниме Улога Kigurumi Маска Handemade Crossdress Кукла
Производ вклучува : Целосна главата маска x1, перика не е вклучена
Обработка на време : Како маска е рачно изработени објект, не се произведени од страна фабрика собранието линија , па тоа ќе биде потребно за 1 месец да се направи kigurumi маска. Ние не прифаќаме раш цел. И ние не прифаќаме откажете нарачката во текот на обработка на време. Ви благодариме за вашето разбирање.
За повратни информации : повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.Ви благодарам многу за вашата помош.

Спецификацијата

Посебни Употреба:
Носии
Знаци:
Цртан Лик Смола
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Маски
Материјал:
Смола
Материјал:
Смола

Со стоката дадена додека купуваат