• Новак
  • -5 %
Оригиналниот Дух Маски Черепот Макбаскет Костим Отворено КС ноќта на Вештерките Airsoft Лов Велосипед Војска Тактички Целосна Лицето Маска

Оригиналниот Дух Маски Черепот Макбаскет Костим Отворено КС ноќта на Вештерките Airsoft Лов Велосипед Војска

DEN 252.00
DEN 265.92

Достапност
Достапно за нарачка

Оригиналниот Дух Маски Черепот Макбаскет Костим Отворено КС ноќта на Вештерките Airsoft Лов Велосипед Војска Тактички Целосна Лицето Маска добредојдовте на нашиот магазин. Ако имате потреба од лошиот квалитет и cheapie,се заобиколат ве молам! КУПИ шест Испрати еден слободни. Важна Забелешка
Зошто гледам мојата цел боја е во ред? Понекогаш можете да користите e-mail или телефон или таблет проверете ја вашата цел, да се види е погрешна боја, не't worry ова е Aliexpress систем проблем, ние испрати иста боја за да можете со фото модел. Забелешка стандардно, оваа точка ќе се испраќаат преку Кина Пост Оригинални Мал Пакет Плус, w hich е без меѓународно следење на број и тоа може само да се следи во Кина. Ако ви треба меѓународни следење на број, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket како превозот метод.
Answer : ___________________________ Note : 1.Кога (Кога цел (Цел>=$5), со следење на број и Меѓународниот превозот информации 2.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. 3.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање. 4.кога ќе го примите пакетот,ако имате било какви прашања ,pls не се отвори спорот прво,можете да контактирате со нас и ние ќе се реши брзо,ви благодариме! 5.Ве молиме не го направи спорови во рок од 60 дена, ова е несакана. Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горенаведените инструкции за Плаќање :
1. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/Web Money.
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува,
ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Превозот :
1. Ние брод на Alixpress 's address САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 1-2 дена откако ќе ја добиете вашата исплата.и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел.
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Повратни информации :
1. Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин,
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Спецификацијата

Пол:
Унисекс
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Маски
Знаци:
Оригиналниот Дух Маски
Материјал:
Полиестер
Посебни Употреба:
Носии
No:
Целосна Лицето Маска
боја:
Црна
Производот Категорија:
Половина Лице Ски Маски
Ткаенини:
Полиестер влакна
Големина:
45*26*2cm
Применливи пол:
Мажи & Жени
Стил:
Skullies & Beanies
Шема:
Макбаскет Костим Отворено КС Маска, Маска
Тип:
1 x Заштитник Маска

Со стоката дадена додека купуваат