• Новак
Морнар Месечината Cosplay додаток Headwear / Тиара

Морнар Месечината Cosplay додаток Headwear / Тиара

DEN 912.00

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува : Headwear Материјал : висок квалитет на ПВЦ платно, Акрилик дијамант Големина : една големина Тип : 100% сосема нов и никогаш не се користи - Превозот : Ние превозот во целиот свет,ние ќе превозот со USPS,DHL,EMS,хонг конг Пост,превозот време 7-20 дена,повеќето земји се за бесплатен превозот,некои земји треба да се екстра трошоците за превозот,ако се збуни,ве Молиме контактирајте со нас пред цел.. за нас : Pro Cosplay специјализирана онлајн Продавница кои прават нарачана cosplay костими, перики, додатоци. Почнавме cosplay бизнис на нашиот сопствен сајт во 2010 година. Сега ние се продаваат илјадници предмети на нашиот сајт и имаат многу регистрирани членови кои сакаат на нашите производи и услуги.Во исто време,Нашите Ebay продавница е креирана на 1 август 2010 година, се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас. Ние ќе се потрудиме да ви ги понудиме задоволство и голема cosplay производи ^^ Враќа Политика : Оваа Ставка е Сосема Нови Вистински Слики на објектот, кои се прикажани погоре, ве Молиме отворете пакет, кога се изразуваат избавител е на сцена. Ако мислите дека костимот не е ист како на сликата покажува. Ве молиме не пријавете се и нека избавителот се врати тоа директно, инаку ние не го прифати размена на Повратни информации : Ние нема да бидат одговорни за било каква изгуби или оштети во текот на пратката ако купувачот избира не за да додадете осигурување.Ако купувачот реагира дека тој или таа dosen не добиете предмети ние сме испратени надвор ,ние само ќе го потврдуваме со добивањето или враќање пакет или изгубени податоци од ПОСТ. ние ќе ги провери протокот со ПОСТ ,ако било каква измама се врти, лоша повратна информација нема да биде дадена.

Спецификацијата

Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Headwear
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Морнар Месечината
Големина:
one size
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ платно,Акрилик дијамант
Материјал:
ПВЦ платно,Акрилик дијамант

Со стоката дадена додека купуваат