• Новак
(KM83115) Врвен Квалитет рачно изработени Женски Смола Целосна Главата Cosplay Јапонски Улога Игра Аниме Kigurumi Маска Crossdresser Кукла

(KM83115) Врвен Квалитет рачно изработени Женски Смола Целосна Главата Cosplay Јапонски Улога Игра Аниме Kigurumi

DEN 41184.00

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
Производ вклучува : Целосна главата маска x1, перика x 1
Карактер име : Itsuka Kotori
Оваа Kigurumi маска е чиста рачно изработени со супер квалитет смола и деликатна изработка. Тоа е целосна главата, перика е вклучена.
Ние може да обичај било други аниме карактери, plz ни обезбеди детали карактер лице слики што сакате да ги направите.
Плаќање на рати(plz контактирајте ме) : јас го прифаќам 50% депозит пред производство и 50% биланс на плаќање пред превозот. Јас ќе ти пратам слики од маската откако се заврши, кога можам да добијам остатокот за плаќање, јас ќе брод надвор со Најбрзиот превозот метод( 3-5 дена за испорака)
Големина : Ние треба вашата два measurments(CM)
Зелена : максимум круг низ веѓата
Црвено : максимум круг низ брадата
Очи во боја : plz ме напушти msg за очи во боја ако ви се допаѓа било која еден подолу
За Обработка на време : Нашите маски се сите рачно изработени по нашите клиенти ставен на ред, тоа ќе биде потребно за
1-3 месец да се направи. Па ние не прифаќаме раш цел. И ние не прифаќаме откажете нарачката во текот на обработка на време. Ви благодариме за вашето разбирање. За повратни информации : повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.Ви благодарам многу за вашата помош.

Спецификацијата

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Маски
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Материјал:
Други
Материјал:
Смола

Со стоката дадена додека купуваат