• Новак
  • -20 %
2.4 G 4wd high speed Далечински Управувач Електричен Автомобил играчка 12-401 1:12 полн обем Off-road трки со автомобили образовни играчка дете најдобар подарок играчка

2.4 G 4wd high speed Далечински Управувач Електричен Автомобил играчка 12-401 1:12 полн обем Off-road трки

DEN 5376.00
DEN 6720.00

Достапност
Достапно за нарачка


известувања:
Поради оригиналната боја на кутијата е многу тенка, со цел да се обезбеди превоз за безбедност, јас јас ќе го отстрани оригиналната боја на кутијата и да користите професионални пакување, кутии за пакување.
Карактеристики: Висока моќност 550 мотор, го прави лесен за ракување и контрола 1 : 12 полн обем симулација дизајн, само како мал вистински тркачки автомобил 2.4 GHz систем за контрола, обезбедува силна анти-притискање способност Голема брзина да се 45km/h, помалку време и повеќе да се забавуваат на Четири тркала независна суспензија систем, shockproof, спречува штети предизвикани од вибрации ефикасно Супер свитливи инженеринг материјал е донесен за да направи телото Функција : напред, назад, сврти лево, свртете десно, кочница, може да се искачи над пречки Може да се игра на теренот, пасишта и песок земјиште
Пакет Листа: 1 x Автомобил;1 x Предавател; 1 x Полначот;1 x Крстот Ракав Алатка;1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот

Спецификацијата

боја:
нема боја кутија
Тип:
Автомобил
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Материјал:
Пластични,Метални
Контрола На Канали:
4 Канали
Возраст Опсег:
> 6 години,> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,> 14 години,5-7 Години,Grownups
дизајн:
Автомобили
Серво управувач:
ве молиме погледнете го mannual
Скала:
1
Предупредување:
Не се погодни за деца под 6 години
Пакетот Вклучува:
Оперативни Инструкции,Батериите,Далечински Контролер,Полнач
Далечински Растојание:
100-150m
Гуми Песна:
нема мерка
Димензии:
34*23*15cm
Бренд Име:
XINLIN SHIYE
Далечинска Контрола:
Yes
Пригушување серво:
ве молиме погледнете го mannual
Акција Време:
10Mins
Број На Модел На:
12-401
Гаранција:
1 месец
Полнење Напон:
110-240V
Wheelbase:
нема мерка
Вртежен момент:
нема мерка
моќност:
Електрична енергија
Контролор На Владата:
MODE2
Карактеристики:
Шок Отпорни, Модел

Со стоката дадена додека купуваат