• Новак
  • -39 %
4pcs РК 1/10 Фендер Ракети За Роботот РК 4WD JEEP Wrangler Scx10 AXAIL Тело Школка

4pcs РК 1/10 Фендер Ракети За Роботот РК 4WD JEEP Wrangler Scx10 AXAIL Тело Школка

DEN 536.00
DEN 878.40

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : -100% сосема нов и висок квалитет. - Лесен за инсталирање и издржливи во употреба. - Мала тежина и преносни да се носат. Спецификации : Материјал : висок квалитет најлон Боја : Црна Превозот пакет : Количина : 4 пара(8 ПАРЧИЊА) Карактеристики : -100% сосема нов и висок квалитет. - Лесен за инсталирање и издржливи во употреба. - Мала тежина и преносни да се носат. Спецификации : Материјал : висок квалитет најлон Боја : Црна Превозот пакет : Количина : 4 пара(8 ПАРЧИЊА)

Спецификацијата

Бренд Име:
RcAidong
Материјал:
Пластични
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Со стоката дадена додека купуваат