• Новак
Нови Доаѓањето на ОСЛ ХАИ 1/24 2.4 Ghz 8CH Умре-фрлија Далечински Багер Инженер Камион Автомобили Играчки Подарок Присутни

Нови Доаѓањето на ОСЛ ХАИ 1/24 2.4 Ghz 8CH Умре-фрлија Далечински Багер Инженер Камион Автомобили Играчки Подарок

DEN 1199.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификација На Производот :
Објектот Не,; 3853
Скала : 1/24
Материјал : пластични и електронски компоненти
Батерии : автомобил на батеријата : 4.8 V AA батерија на
Далечински контролер батерија : 2 парчиња од 1,5 Vaa батерии
Фреквенција : 2.4 G
Боја : жолта
Пакет Спецификации : за 30.5*12*22.5 cm
Производ тежина : околу 900g
Боја : жолта
Функција : Напред и назад, сврти лево и да се сврти десно, со светлина,ротација за работа станица, мали и големи големина рака и кофа може да се крене и да падне слободно.
Преземете англиски јазик прирачник чек
Напомена :
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Пакување се вклучени :
1 * инженеринг возило
1 * далечински управувач
1 * тело батеријата
1 * USB
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.

Спецификацијата

Бренд Име:
JJRC
Материјал:
Пластични
Далечинска Контрола:
Yes
Полнење Напон:
како опис шоу
Контролор На Владата:
MODE1,MODE2
Контрола На Канали:
8 канали
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 8 години,> 14 години,> 6 години
Пакетот Вклучува:
Оригинална Кутија,Далечински Контролер
дизајн:
Автомобили
Број На Модел На:
АО ХАИ 1/24 2.4 Ghz 8CH
Вртежен момент:
како опис шоу
Димензии:
како опис шоу
Скала:
1
Гаранција:
како опис шоу
Далечински Растојание:
како опис шоу
Предупредување:
Внимателни
Wheelbase:
како опис шоу
Гуми Песна:
како опис шоу
Акција Време:
како опис шоу
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
моќност:
како опис шоу
Серво управувач:
како опис шоу
Пригушување серво:
како опис шоу
Тип:
Автомобил
Карактеристики:
Далечинска Контрола

Со стоката дадена додека купуваат