• Новак
DOIT 2 парчиња Pedrail Песни за Резервоарот Шасија 1:16 3818 Гасеница Синџир Песни Pedrail Тема Тркала Роботот DIY РК Играчка Дел

DOIT 2 парчиња Pedrail Песни за Резервоарот Шасија 1:16 3818 Гасеница Синџир Песни Pedrail Тема Тркала Роботот

DEN 807.84

Достапност
Достапно за нарачка


На гасеница синџир може да се користи за поправка на скршена песна за резервоарот шасија, каде што, на приклучокот може да се извади во многу парчиња. Оваа точка содржи 2 компјутери. Повеќе детали, ве молиме посетете : https : //github.com/Smart Arduino/SZDOITWi Ki/wiki
Име : гасеница синџир
Материјал : пластични инженеринг
Производ големина : 1 : 16 (3818)
Должина : 78cm *2 парчиња
Гасеница синџир : 78cm * 2 парчиња.
1. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика.
Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Ви благодариме !
2. На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија.
3. Големината може да има 2-3cm се разликува поради maunal мерење.
4. За превозот погодност, производот е во unassembled .
1. Подготовка на Време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот за светот ако изберете Кина Пост .
Answer : ___________________________ Note :
Информации на нова следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи кога се испраќаат надвор од Кина. Без разлика дали тоа е пристигна или не,тоа ќе нема повеќе следење на информации.
Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mair ако сакате целосно следење на информации.
Следење на информации на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде :
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за секоја нарачка над $50 во вашиот подоцна купување.
2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за секоја нарачка над $50 во вашиот подоцна ги купите, како и.
3. Ако не сте задоволни со нашите производи, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
4. Ве молиме e-mail на нас пред да замине на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Спецификацијата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
Бренд Име:
SZDoit
Технички параметри:
Вредност 2
Алатка Материјали:
Издробен
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
Други
Материјал:
Најлон
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа

Со стоката дадена додека купуваат