• Новак
  • -16 %
Yaki Директно Чипка Пред Човечка Коса, Перики Со Бебе Коса 150% Густина на Бразилскиот 13x6 Чипка Пред Перика Remy Elva Коса, Перики 10-24

Yaki Директно Чипка Пред Човечка Коса, Перики Со Бебе Коса 150% Густина на Бразилскиот 13x6 Чипка Пред Перика

DEN 3705.00
DEN 4410.72

Достапност
Достапно за нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Спецификацијата

Протегала должина:
8inches, 10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Материјал:
Човечка Коса
Тип На Објект:
Перика
Направени Метод:
Рака Држел
густина:
150%
Материјал Одделение:
Remy Коса
Чипка Перика Тип:
Чипка Пред перики
капа големина:
Просечната Големина
Текстура:
Yaki Права
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Перики Должина:
Долго
Бренд Име:
Elva Коса
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка

Со стоката дадена додека купуваат