• Новак
  • -45 %
BEAUDIVA Пред-Обоени Човечка Коса Ткаат P4/27 Директно 3 Снопови Remy Коса Бесплатен Превозот

BEAUDIVA Пред-Обоени Човечка Коса Ткаат P4/27 Директно 3 Снопови Remy Коса Бесплатен Превозот

DEN 2248.00
DEN 4088.16

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Протегала должина:
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Апликација Тип:
Шие-во
Материјал Одделение:
Remy Коса
Број На Модел На:
B1119--P4/27 Директно Снопови
Бренд Име:
BEAUDIVA
Текстура:
Директно
Bleachability:
Потемни Бои

Со стоката дадена додека купуваат