• Новак
  • -45 %
Бразилецот Коса 3 Снопови Remy Човечка Коса На Телото Бран Коса Ткае Природна Боја Црна Ткаење Двојно Weft Бесплатен Превозот

Бразилецот Коса 3 Снопови Remy Човечка Коса На Телото Бран Коса Ткае Природна Боја Црна Ткаење Двојно Weft

DEN 2957.00
DEN 5376.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

боја:
Природна Боја
Должина:
12 12 12, 14 14 14, 16 16 16, 18 18 18, 20 20 20, 22 22 22, 24 24 24, 26 26 26, 12 14 16, 14 16 18, 16 18 20, 18 20 22, 20 22 24, 22 24 26, 12 12 14, 14 14 16, 16 16 18, 18 18 20, 20 20 22, 22 22 24, 24 24 26, 12 14 14, 14 16 16, 16 18 18, 18 20 20, 20 22 22, 22 24 24, 24 26 26
Пакување:
3 еез Weft
Материјал Одделение:
Remy Коса
Бренд Име:
Na Убавина
Најдолг Коса Дел:
>=25%
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Текстура:
телото бран
Може Да Се Permed:
Yes
косата weft:
Машина Двојно Weft
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Текстура:
телото бран
Објект По Пакет:
3 Парчиња
Коса Екстензија Тип:
ткаењето
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Remy Коса
боја :
Природна Боја
Единица тежина:
100g(+/-5g)/парче

Со стоката дадена додека купуваат