• Новак
  • -25 %
Продажба 1 Пар Мажите Нови Пристигнување Висок Квалитет На Секојдневен Ниска Намали Памук Глуждот Чорапи

Продажба 1 Пар Мажите Нови Пристигнување Висок Квалитет На Секојдневен Ниска Намали Памук Глуждот Чорапи

DEN 38.00
DEN 50.88

Достапност
Достапно за нарачка


Опис Кол : 1 PC Тип : Глуждот Sock Боја : Црна,Бела,Светло Сива,Сина Материјал : CVC Големина : Една Големина Стил : Случајни, Бизнис Моделот : Цврсти
Превозот
Стандардната превозот метод е воздухопловната (редовни начин) кои ќе имаат за 2-3 недели во пренесува. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го изразат начин кој ќе трае околу 1 недели во пренесува, ние ќе ви каже колку екстра такса што треба да се плати. ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела "http : //ntrack.sellerstool.com/"
Начин На Плаќање
Прифаќаме само кредитна картичка,Банкарски Трансфер ,Western Union и Зачувам
Купувачот Гаранција
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине било неутрален/негативна повратна информација или отворање на спорот за нас , ние веруваме дека нашата искрена услуга ќе помогне да се реши овој проблем commendably.
Политика На Враќање
Сите предмети ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. ве молиме вратете го објектот во рок од 14 дена по добивањето на тоа, ако не сте задоволни со вашето купување. Сите пријави се очекува да биде во оригиналните услови, ве молиме ни e-mail, прво за враќање адреса и инструкции.
Ви благодарам многу за вашата потрага по и поддршка.O(∩_∩) O

Спецификацијата

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Бренд Име:
LNRRABC
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер

Со стоката дадена додека купуваат