• Новак
  • -20 %
Бебе Чорапи Деца Момче Девојка Обука Чорапи Памук Новороденче Коленото Висока Цевка Чорапи Деца Грамада Грамада Чорапи

Бебе Чорапи Деца Момче Девојка Обука Чорапи Памук Новороденче Коленото Висока Цевка Чорапи Деца Грамада Грамада

DEN 101.00
DEN 125.76

Достапност
Достапно за нарачка

Една Големина : предлагам за 2 -8 години новодојдени Внимание ве Молам : Прирачник за мерење, 1-3cm грешка е во рамките на нормалата. Поради различни прилагодувања на светлото и екранот, има мало боја разлика. Големина
Должина(cm) Одговараат за возраста Една големина 38 2-8 Т
Превозот Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! ако вашата нарачка≥7$,ќе испрати до вас од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ако вашата нарачка≤7$,ние брод на цел од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел≥200$,ние ќе го испратам до тебе со ЕМС/Fedex/DHL. (но Африкански земји,Јужна Америка земји и некои други romote земји треба да се купи≥250$)
Ве потсетам :
1.Превозот време за време на Празници Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.)
може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување.
благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Нашите peice не вклучува taxe,ДДВ,или други hiden трошоци.За да се осигурате дека сте ја платиле минимум
данок,ние се изјасни како "подарок", или"примерок"со ниска вредност.
3.Руски пријатели, ве молиме имајте на ум дека кога ќе нарачате, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,
или ќе не прими стоката, ви благодарам.
4.Бразил пријатели,ако може да им обезбеди на вашите CPF да ни се,вашата парцела ќе биде доставен побрзо.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме
за да се остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа
само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и
услуга, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе
се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!

Спецификацијата

Големина:
One size 38 cm
Бренд Име:
LAWADKA
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
h1.18.1
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock

Со стоката дадена додека купуваат