• Новак
  • -8 %
2018 Нова Пролет Есен Памук Pantyhose Детето Деца Бебе Leggings Девојки Мода Clothings

2018 Нова Пролет Есен Памук Pantyhose Детето Деца Бебе Leggings Девојки Мода Clothings

DEN 287.00
DEN 311.52

Достапност
Достапно за нарачка


2 017 Нова Пролет Есен Памук Pantyhose Детето Деца Бебе Leggings Девојки Sock
Големина : S, M
Возраст : 0-2t, 2-4t
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние Брод на Светот,освен APO/FPO. Повеќето од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.За да се обезбеди да добиваат по минимален данок, пратката ќе ви биде испратен како ПОДАРОК, купувачи се одговорни за какви било царински давачки или ДДВ се наплаќа.
Општо Земено,3~5 дена за DHL/UPS-от испорака.7~10 дена за ЕМС испорака.15~30 дена за хонг конг Пост Воздух Mail/Кина Пост Воздух Пошта испорака. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,pls контактирајте со нас, прво ако вашиот парцели одложен.
Ако сте незадоволни со предмети(личен избор),можете да се вратите до нас во рок од 7 дена.
Дефектни и оштетени производи ќе се нудат замена или рефундирање, понудата со доверба.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Вашите 5 sater позитивна повратна реакција ќе биде високо ценета.
Вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој.Ако сте задоволни со предмети,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.
We 'll се обидуваме се потрудиме да ви понудиме најдобра услуга.Ве молиме да ни даде можност да се реши доколку има било каков проблем.

Спецификацијата

Големина:
S, M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Leggings
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Стил:
Корејската
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
ROMIRUS
Децата чорапи материјал:
памук чешла
[на производ]категорија:
децата чорапи
Децата чорапи категорија:
pantyhose

Со стоката дадена додека купуваат