• Новак
2018 Нова Пролет Лето 1-3/3-4/4-6Y Деца Памук Бебе Момчиња Девојчиња Спорт на Децата Стил Студент Чорапи 5 Пар/многу

2018 Нова Пролет Лето 1-3/3-4/4-6Y Деца Памук Бебе Момчиња Девојчиња Спорт на Децата Стил Студент Чорапи 5

DEN 71.04

Достапност
Достапно за нарачка


5 Пара/многу.
1pairs X 5 бои

Спецификацијата

Големина:
1 to 3 years, 3 to 4 years, 4 to 6 years
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Ozijun
Број На Модел На:
ZTSK092
Материјал:
Памук,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс

Со стоката дадена додека купуваат