• Новак
  • -15 %
Лето Симпатична Мечка пеперутка девојка хулахопки на децата танц чорапи за девојки деца бебе pantyhose цртан филм ликовите тенки хулахопки

Лето Симпатична Мечка пеперутка девојка хулахопки на децата танц чорапи за девојки деца бебе pantyhose цртан

DEN 81.00
DEN 95.04

Достапност
Достапно за нарачка


Бидејќи е еластична ткаенина, е по возраст просечна висина тежина предлог.
Ако детето е на високо страна, се препорачува да се земе поголем големина.
M должина : 60cm одговараат за висина : 80-105cm возраст совет : 3-5 T
L должина : 70cm одговараат за висина : 105-120cm возраст совет : 5-8 Т
XL должина : 75см одговараат за висина : 120-135cm возраст совет : 8-12 T
За Превозот Вашите парцела ќе биде предаден во рок од 2~7 дена по Плаќање Потврдена. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус парцела земе 25~60 дена,некои оддалечени места ќе бидат од 90 дена,како што се Бразил,Чиле,Аргентина и други Африкански земји.ве молиме за разбирање. Вие единствено можете да ги пратите на испорака на информации, додека вашиот парцела во Кина,па немојте да се грижите за вашиот парцела кога не може да се следи,тоа покажува дека вашиот парцела има лево Кина. Обично e Packet зема 7~16 дена за САД,во Други земји ќе добијат своите парцели s рамките 27 дена, во повеќето случаи. Можете да ги пратите полн парцела информации. Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail парцела земе 20~50 дена,некои пати 60 дена.Клиентите можат да ги пратите полн испорака информации
За повратни информации
Клиентите задоволство е многу важна за нас.Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме оставете Позитивни Повратни информации до нас,и светлина на сите 5 ѕвезди. Ако вашиот не се задоволни тоа,ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации,ние може да работат заедно за да се реши тоа,ви благодариме!

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Број На Модел На:
порибување
Материјал:
Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Животните
Пол:
Девојки
Шема:
Цртан филм, чиста боја
боја:
бела,розова,светло сина, светло жолта
Категорија На Производ:
децата девојки порибување
Цилиндар висина:
panty
Големина:
M,L,XL
погодни за возраста:
Деца (3~8 години, 100~140cm)
Децата чорапи технологија:
жакард ткаат
Применливи пол:
Девојки
Децата 's чорапи категорија:
pantyhose
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен

Со стоката дадена додека купуваат