• Новак
  • -10 %
Пролет и лето цртан филм маче памук жените чорапи Мода обичните дама чорапи

Пролет и лето цртан филм маче памук жените чорапи Мода обичните дама чорапи

DEN 432.00
DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
ХСС
Материјал:
Памук,Полиестер
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
W79257
Објектот Должина:
one size
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените

Со стоката дадена додека купуваат