• Новак
  • -39 %
[EIOISAPRA]Светла 5 Боја корејски Ноќен Клуб Чорапи Жените Еластична рачно изработени Сјајна Meias Креативни Чорапи Harajuku Calcetines Mujer

[EIOISAPRA]Светла 5 Боја корејски Ноќен Клуб Чорапи Жените Еластична рачно изработени Сјајна Meias Креативни

DEN 142.00
DEN 232.32

Достапност
Достапно за нарачка


Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради manualmeasurement. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Објектот Должина:
One Size
Бренд Име:
EIOISAPRA
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Памук
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
W3936
Стил:
Новина,Креативни,Мода
Пол:
Жените
Големина:
EU35-43,US5-8.5
Тежина:
About 47g
Место на Потекло:
JinHua,Кина
Продажба тип:
Трговијата на мало,трговија на големо

Со стоката дадена додека купуваат