• Новак
Bocan врвен квалитет силиконски гел пета поттикне табани plantar fasciitis пета болка ублажување на подлога чевли инсерти за мажи жени

Bocan врвен квалитет силиконски гел пета поттикне табани plantar fasciitis пета болка ублажување на подлога

DEN 381.60

Достапност
Достапно за нарачка


Големина на :
L големина должина 11cm ширина 8cm
S големина должина од 10cm ширина 7.5 cm
Компанијата Дополнителни Информации
Вие Исто Така Може Да Се Допаѓа

Спецификацијата

боја:
Сина
Чевли Големина:
Жените S големина, Мажите L големина
Тип На Објект:
Табани
Функција:
Шок-Absorbant,Анти-Лизгава
Материјал:
Гел
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
BOCAN
Insole Висина:
1cm-3cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Број На Модел На:
0855fabric

Со стоката дадена додека купуваат