• Новак
  • -29 %
Чевли Внесува Пета Подлога Силиконски Гел Табани Пета Болка Нога Подлога Навлажнувачки Заштитна Нога Попуштат Insole За Мажи Жени

Чевли Внесува Пета Подлога Силиконски Гел Табани Пета Болка Нога Подлога Навлажнувачки Заштитна Нога Попуштат

DEN 346.00
DEN 487.68

Достапност
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Спецификацијата

боја:
кожата, сина, виолетова, бела
Бренд Име:
LANSHITINA
Материјал:
Силикони
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Функција:
Шок-Absorbant,Пот-Absorbant,Дише,Брзо Сушење,Анти-Лизгава,Тешко Носи,Мала Тежина,Deodorization
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
I045
Insole Висина:
≤1cm
Тип На Објект:
Табани
Текстурата на материјалот:
Силика Гел
Погоден за чевли тип:
секојдневен чевли
Стил:
Лента
Боја:
Млечно бела
Големина:
Free

Со стоката дадена додека купуваат