• Новак
  • -20 %
Висок квалитет 35CM игра pompoms навива материјали најгласен поборник пом poms материјали ПВЦ pompons Боја може да се ослободи комбинација 110 грам

Висок квалитет 35CM игра pompoms навива материјали најгласен поборник пом poms материјали ПВЦ pompons Боја

DEN 1075.00
DEN 1344.00

Достапност
Достапно за нарачка


ДИМЕНЗИИ : должина 35cm.
тежина : 110 грам /еез

Спецификацијата

боја:
NO 1, NO 2, БР 3, БР 4, БР 5, БР 6, NO 7, БР 8, NO 9, НЕ 10, НЕ 11, БР 12, БР 13, БР 14, НЕМА 15, НЕ 16, БЕЗ 17, БЕЗ 18
Број На Модел На:
22 бои
is_customized:
Yes
Материјал:
ПВЦ

Со стоката дадена додека купуваат