• Новак
  • -39 %
2017 нова жешка кварц ѕидни часовници акрилик види современ портрет дигитален часовник дома декор За Дневна Соба единствен лик од цртан филм

2017 нова жешка кварц ѕидни часовници акрилик види современ портрет дигитален часовник дома декор За Дневна

DEN 846.00
DEN 1387.20

Достапност
Достапно за нарачка


* батерија : АА батерии (Не се вклучени)
* материјал : Акрилик
* дебелина : 2mm
* Боја : црна
* Инсталиран Големина : 30cmx30cm
* Ве молиме открие заштитен слој на површината на производот

Спецификацијата

Тип:
Ѕидни Часовници
Ширина:
30cm
Стил:
Европа
Број На Модел На:
Y-71
Обликот:
Геометриски
Дијаметар:
30cm
Motivity Тип:
Кварц
Дисплеј Тип:
Игла
Должина:
300mm
Шема:
Цртан филм
Форма:
Единствен Лик
Тежина:
400g
Бренд Име:
joid'art
Комбинација:
Мулти-парче сет
Применливи Сместување:
дневна соба
Материјал:
Акрилик
Функција:
огледало
Тело Материјал:
Акрилик
Ѕиден Часовник Тип:
2mm
боја:
црна боја
Цел>=$1000:
Бесплатен Превозот со ЕМС/DHL/Федекс Или Други Брзо Express
Пакување:
Безбедност Кутија
Големина:
30cmx30cm
Материјал:
Акрилик
одговараат за:
Дома Декорација За Дневна Соба

Со стоката дадена додека купуваат