• Новак
  • -30 %
2017 врвот продажба на ѕидни часовници кварц акрилик види модерниот цртан филм horloge дигитален часовник дома декор За Дневна Соба налепници

2017 врвот продажба на ѕидни часовници кварц акрилик види модерниот цртан филм horloge дигитален часовник дома

DEN 974.00
DEN 1391.04

Достапност
Достапно за нарачка


* батерија : АА батерии (Не се вклучени)
* материјал : Акрилик
* дебелина : 2mm
* Боја : црна
* Инсталиран Големина : 30cmx30cm
* Ве молиме открие заштитен слој на површината на производот

Спецификацијата

Тип:
Ѕидни Часовници
Стил:
Модерна
Ширина:
30cm
Обликот:
Геометриски
Дијаметар:
30cm
Motivity Тип:
Кварц
Дисплеј Тип:
Игла
Должина:
300mm
Шема:
Цртан филм
Форма:
Единствен Лик
Тежина:
400g
Бренд Име:
joid'art
Комбинација:
Мулти-парче сет
Применливи Сместување:
дневна соба
Број На Модел На:
Y-64
Материјал:
Акрилик
Функција:
огледало
Тело Материјал:
Акрилик
Ѕиден Часовник Тип:
2mm
боја:
црна боја
Цел>=$1000:
Бесплатен Превозот со ЕМС/DHL/Федекс Или Други Брзо Express
Пакување:
Безбедност Кутија
Големина:
30cmx30cm
Материјал:
Акрилик
одговараат за:
Дома Декорација За Дневна Соба

Со стоката дадена додека купуваат